Catering Organizasyon Hizmeti

En Zengin Menüler İle Kumanya1915 Catering Yemek

Yemeğiniz hazır bir şekilde elde edilmesi ve bulunduğunuz noktaya ulaştırılması ve servise hazır hale getirilmesi genel olarak catering yemek hizmetleri adını alır. Bu hizmet özellikle işletmeler ve organizasyonlar için çok büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Bu nedenle Kumanya1915 firması olarak sizler için çok zengin bir menü ile bu hizmetleri sunma aşamasında her gün daha fazla yemek şeçeneklerini menülerimiz içerisine ekliyoruz.

Sunduğumuz catering yemek hizmetleri özellikle Ramazan aylarında iftar organizasyonları için çok avantajlı bir konumda olmaktadır. Bizzat yerinde yemek servisleri gerçekleştirmek yani yemek servisi sağlayabilmek gibi konularda da firmamız üzerinden hizmet alınabilmektedir. Firmamız üzerinden istediğiniz kişi sayısına uygun bir şekilde farklı yemek tarifleri talep edebilir ve bu tariflerde birçok seçeneği göz önünde bulundurabilirsiniz.

Örneğin misafirlerinizin tercihlerine veya sizin sunmak istediğiniz menü tercihlerine göre sadece et yemekleri veya tam tersi sebze yemekleri mutfağı talep edebilirsiniz. Leziz sofralar elde edilmesi için davet ve organizasyonlarınız sırasında sunulacak sıcak lezzetler konusunda birçok seçenek sağlıyoruz. Bu seçenekler arasında et yemekleri, tavuk yemekleri, balık lezzetleri, kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri ve sebze yemekleri gibi ana yemekler yer almaktadır.

Ana yemekler olarak sunduğumuz sıcak servisler dışında ara sıcaklar, aperatifler, meşrubat ve içecekler, çorba çeşitleri, salata çeşitleri, mezeler ve pratik atıştırmalıklar gibi birçok konuda da sizlere ürünler sağlayabiliyoruz. Hatta tatlı çeşitleri ve birçok farklı içecek çeşidi de ustalarımız tarafından catering hizmetleri için nitelikli şekilde hazırlanabilmektedir.

En Özel Günlerinizde Kumanya1915 Catering Kalitesi Kişisel davetleriniz, aile programları yada işletme davetleri gibi en özel günlerinizde misafirleriniz için iyi bir sofrada ağırlanması çok önemlidir. Bu sebeple sofradaki her lezzet doğru seçilmeli ve damak tadına uygun olmalıdır. Eğer bu konuda Kumanya1915  catering yemek firması üzerinden hizmet almayı tercih ederseniz, mutlak bir şekilde doğru tariflerle hazırlanmış leziz menülere ulaşabilirsiniz.

Örneğin, misafirleriniz için hazırlamak istediğiniz özel bir iftar sofrasında eşsiz bir menü olmasını talep edebilirsiniz. Öncelikle iftariye tabağı hazırlanması ve ordövr tabağı sonrasında sıcak çorba ve ardından ana yemek, pilav, salata çeşitleri ve son olarak tatlı çeşitleri eksiksiz şekilde sunulmalıdır. Elbette ki iftar programı için farklı meşrubatlar ve Ramazan’a özel içecekler ile bu yemekler desteklenmelidir. Yemek sonrasında çay ve kahve ikramı sağlanmasıyla sofra eksiksiz bir hale gelecektir

Bu tip programlarda özellikle her misafir için damak tadına uygun ve herkesin rahatlıkla tüketebileceği yemekler için en önemli nokta malzeme seçimidir. Bu nedenle firmamız hazırladığı catering lezzetlerinde mutlak şekilde malzeme kalitesine çok yüksek bir özen göstermektedir. Örneğin, hazırlanacak bir etli bakliyat yemeği için kullanılan bakliyat ve et ile ek olarak pişirilen pilav gibi her üründe en iyi malzemeler kullanılmaktadır.

.

Doğru Catering Hizmetleri Nasıl Talep Edilmelidir?

Yapacağınız organizasyona uygun bir şekilde düğün, nişan, sünnet veya davet etkinlikleri için yemek hizmetlerini doğru almak istiyorsanız, öncelikle doğru firma tercihini sağlamanız gerekir. Doğru firma, doğru tariflerle en doğru ürünleri hazırlayan ve lezzet oluşturan firmadır. Örneğin firmamız, kullandığı malzeme, üretim kalitesi, hijyenik ortamı ve servis kalitesi ile istediğiniz sonuçları oluşturacaktır.

Kumanya1915 catering yemek işletmesi olarak özellikle İzmir Ve İstanbul’da farklı noktalar da müşterilerimiz için aranan en kaliteli yemek hizmetlerini sağlıyoruz. Doğru bir hizmet talep edebilmeniz için öncelikle sayfamız üzerinden bilgilerimize ulaşabilir, teklif formumuzu veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Bu sayede özel günler, davetler veya çok büyük organizasyonlar gibi her noktada istediğiniz tarifleri, kişi sayısını ve özel noktaları belirterek hizmet alabilirsiniz.

Diğerleri


BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ

Call Now ButtonCanlı Görüşme Başlat