CATERİNG VE ORGANİZASYONLAR

Caring,Tabldot,Kumanya,İftar Yemeği,Torbalı Yemek

Yemeğiniz hazır bir şekilde elde edilmesi ve bulunduğunuz noktaya ulaştırılması ve servise hazır hale getirilmesi genel olarak catering yemek hizmetleri adını alır. Bu hizmet özellikle işletmeler ve organizasyonlar için çok büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Bu nedenle Kumanya1915 firması olarak sizler için çok zengin bir menü ile bu hizmetleri sunma aşamasında her gün daha fazla yemek şeçeneklerini menülerimiz içerisine ekliyoruz.

YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ

Yerinde yemek hizmeti, çoğu zaman personel sayısı çok ve yemek hazırlamak için gerekli alanı olan işletmeler ve kişiler tarafından tercih edilir. Hizmet verilecek alanda mutfak bulunuyorsa firmamız personeli tarafından yemek üretimi düzenli olarak gerçekleştirilir. Uygulamalarımızın her aşaması proje müdürlerimizin gözetimi altındadır. Proje müdürlerimiz hizmet alanında projenin üstlenicisidir ve özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikâyet ve önerileri cevaplayabilecek, ekibini yönlendirip kusursuz bir hizmetin ortaya çıkmasını sağlayacak, deneyimli ve profesyonel gıda mühendislerinden seçilmektedir. Personelin devamlılığı, hizmet alanının hijyen kontrollerinin sağlanması, mutfak dezenfeksiyonlarının kontrolü ve diğer bütün detaylar onların sorumluluğundadır.

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Taşıma yemek hizmeti daha çok çalışma ortamları ve mutfakları yemek üretimine müsait olmayan işletmeler ve kurumlar tarafından tercih edilir. Bu hizmetimizin ayırt edici özelliği yemeklerin bir merkezi bir mutfakta hazırlanıp yemek transferi için özel dizayn edilmiş araçlarla taşımasının gerçekleştirilmesidir.

Firmamızın taşıma yemek hizmeti uygulamalarında üretim, şirketimizin İZMİR Torbalı’da bulunan tesisinde yapılmaktadır. Üretim tesisimiz tamamen uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmiş ve gerekli kontrolleri bu doğrultuda yürütülmektedir. Tesisimiz ve hizmet politikamız dahilinde deneyimli kadromuz her zaman müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurur. Özel çözümler planlayarak faaliyetlerini yürütür. Tesisimiz günün her saatinde ziyarete açıktır. İşverenlerimiz dilediklerinde tesislerimizi gezip tercihlerini ona göre yapabilirler.

İftar Organizasyon Yemekler

 

Bu fikrimizde zamanla ne kadar da haklı olduğumuzu gördük. Hemen ardından kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi diğer ilkelerimizi de ardı ardına ekledik. İlk günden itibaren, bu ilkelerimizden asla taviz vermedik. Çoğunluğunu müslüman insanların oluşturduğu ülkemizde her yıl Ramazan ayında oruçlar tutulur, iftar yemekleri yenilir. Ramazan aylarında da hizmet veren Kumanya1915 Catering sizin her türlü gıda hizmetinize yardımcı olmaktadır. Ayrıca Kumanya1915 Catering Ramazan ayında da iftar yemeği hizmeti de vermektedir. Toplu bir şekilde verilecek olan iftar yemekleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kumanya1915 Catering Ramazan aynının değerlerine uygun olarak ramazan sofralarına yakışır servis ve hizmetiyle sizin yanınızdadır.

 

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ

Call Now ButtonCanlı Görüşme Başlat