Kumanya1915 Ve Kan Bağışı

Kumanya1915 Ve Kan Bağışı

 

 

“KAN BAĞIŞINDA BULUNMAK İNSANLIK GÖREVİDİR”

Kızılay’ın sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan, dünya çapında saygı duyulacak hizmetler sunduğunu ifade eden Kumanya1915 Catering Başkanı Hakan Eirden,  Kızılay’ın çalışmalarına katkı sunmak adına sosyal sorumluluk hizmetleri kapsamında kan bağışı etkinliği düzenleyeceklerini bildirmiştir.

‘Kan Ver Hayat Ver’  “Kan Bağışı etkinliğimize katılarak destek vermek isteyen herkese teşekkürlerini iletmiştir. Rabbim böyle bir ihtiyacı hâsıl etmesin ancak her türlü şart ve durumda kan ihtiyacı olan insanların olacağını asla unutmadan, kan bağışında bulunmak insanlık görevidir” dedi.

“KAN VERMEK SOSYAL BİR SORUMLULUKTUR”

, kan vermenin vatandaşlık görevidir, “Kan ihtiyacı olduğu zaman kan bankalarındaki rezervin dolu olması gerekiyor. Kan vermek insan vücuduna önemli faydaları vardır, verdiğimiz kan ile birlikte vücudumuzdaki hücreler yenileniyor ve güçleniyor. Kan vermek acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Kan bağışında bulunmak hem kendi sağlığımız için hem de hayati öneme sahip olan bir sosyal sorumluluktur. Kumanya1915 Catering  olarak ta Türk Kızılayı’nın kampanyalarına sürekli destek vererek firmamız da çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz.  ‘Kan Ver Hayat Ver’ Bütün vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz”Torbalı Caterng Firmaları

“SAĞLIĞI YERİNDE OLAN HERKES KAN VERMELİ”

Kan Bağışı etkinliğiyle toplumda farkındalık oluşturmak istediklerini ifade eden Hakan Eriden ise, “Türkiye ve Dünya’nın farklı yerlerinde yaşanan acil olaylarda insanlara yardım eli uzatan Türk KızılayI’nın kan rezervindeki ünitelerin dolu olması için kan bağışının artması gerekiyor, bizlerde bu noktada elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kan bağışı noktasında toplumun daha fazla bilinçlenmesini hedefliyoruz. Sağlığı yerinde olan herkes belli aralıklarla kan vermelidir. Kumanya1915 olarak bu konudaki hassasiyetimizi sürekli ortaya koyuyoruz. İlçemize hizmet yaparken en önemli paydaşlarımızdan olan mahalle muhtarlarımızın destekleriyle başlattığımız kan bağışı etkinliğimize bütün vatandaşlarımızın sahip çıkmasını temenni ediyoruz. Etkinliğimizi sahiplenen Muhtar Derneklerimizin Başkanlarına, Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Personellerimize ve kan bağışı etkinliğine destek veren kıymetli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

“KIZILAY’IN REZERVİNDEKİ ÜNİTELERİN DOLU OLMASI GEREKİYOR”

Türk Kızılay’ın rezervinde daha fazla kan ünitesi bulunmasının önemli olduğunu ifade ederken, herkesin bu konuda duyarlı olması gerektiğini söyledi.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ

Call Now ButtonCanlı Görüşme Başlat