Mevlit Etkinlik Hizmetimiz

 

250 Kişilik Nişan Düğün Cenaze Mevlit Yemeği. İzmir de Nişan Düğün Cenaze Mevlit Yemeğine  ihtiyacınız mı var? EGE İZMİR Bölgesinde   ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.  Kumanya1915 Catering tüm yemeklerinde; 1. Sınıf Ürünler Kullanmaktadır.

İşletmemizde Gıda mühendisi bulunmaktadır. Hijyen şartlarda yemek üretimi yapmaktayız. Yemek ihtiyacınız olduğunda Günün her saatin de ( Gece Dahil 7/24 ) arayarak yemek hizmeti konusunda bilgi alabilir, yemek siparişi verebilirsiniz.

Yemeklerin Teslim Edilmesi:

Yemek için Sipariş verdiğiniz yemekleriniz istediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese  tencereler ile ambalajlanmış şekilde sıcak olarak  teslim ediyoruz. Yemekler ile beraber 5 gözlü köpük tabak, plastik şeffaf çatal kaşık, peçete çöp poşeti vermekteyiz.

Yemeklerin Dağıtılması:

250 Kişilik Nişan Düğün Cenaze Mevlit Yemeğiniz adresinize teslim edildiğinde Gelen misafirlerinize yemeklerin kararlı ve düzenli dağıtılabilmesi için Yemek dağıtımı konusunda deneyimli personelimiz yemek dağıtımında yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımında yardımcı olacak personel için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Diğerleri


BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ

Call Now ButtonCanlı Görüşme Başlat